До головної

Головна

Контактні адреси та телефони

Контакти

Написати листа

E-mail

Карта сайту

Карта сайту

Львівський Державний Ювелірний Завод. Торгівельна марка з 1890 року
Про компанію
Для покупців
Для клієнтів
Де купити
Пошук виробів

Нагороди, знаки

Комплекти

Вхід для клієнтів

Логін  
Пароль


Міністерство доходів і зборів України

Статті

Новини

Підприємство здійснює експортні поставки ювелірних виробів за кордон на вигідних для Покупців умовах.

Знову запрацював обмінний пункт
Увага при заводі знову запрацював обмінний пункт. Детально про умови роботи ви можете почитати за адресом:

Результати господарської діяльності ДП "ЛДЮЗ"

Заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням

Історія підприємства

1944 рік Розпочав свою діяльність Львівський завод металевих виробів.
1950 рік На базі Львівського заводу металовиробів організовано Львівську ювелірну фабрику.
1954 рік На фабриці створено гальванічний, інструментально-експериментальний цех.
1957 рік Створено технічний відділ.
1958 рік Утворено срібну та томпакову дільниці.
1960 рік За перевиконання планів по основних техніко-економічних показників по міністерству торгівлі УРСР колективу Львівської ювелірної фабрики оголошено подяку.
1962 рік Затверджено склад постійної художньої ради фабрики.
1963 рік Львівська ювелірна фабрика прийняла участь у Всесоюзній ярмарці.
1967 рік Вироби Львівської ювелірної фабрики срібні броші БС-7 "Трембіта" експонувалися на Міжнародній виставці в м. Монреаль (Канада).
1970 рік В селі Завидовичі Городоцького району Львівської області організовано цех Львівської ювелірної фабрики.
1972 рік Випуск виробів із золота 583°. Фабрика перейшла у новозбудований виробничий корпус по вул. Фізичній, 2. Львівську ювелірну фабрику перейменовано у Львівський ювелірний завод.
1973 рік Участь у XV Міжреспубліканській ярмарці по продажу ювелірних виробів. Випуск виробів з дорогоцінним камінням. Сформовано висококваліфікований колектив, що здатний виконувати планові державні завдання.
1974 рік На базі Львівського ювелірного заводу і Львівського спеціалізованого конструкторського технологічного бюро організавано Львівське виробничо-технічне об'єднання "Ювелірпром", предметом діяльності якого стало виробництво ювелірних виробів.
1976 рік Львівське виробничо-технічне об'єднання "Ювелірпром" перейменовано у Львівське виробниче об'єднання "Ювелірпром".
1978 рік На базі цеху Львівського ювелірного заводу в с.Завидовичі  створено  завод по виробництву нестандартного обладнання. Надалі цей завод територіально перебазовано у м. Городок і перейменовано у Городоцький завод "Ювелірмашприлад".
1992 рік Львівське виробниче об'єднання "Ювелірпром", що реорганізовано у Львівський ювелірний завод, виступає як самостійний суб'єкт господарювання, керується статутом підприємства. Створення заводської автостоянки на 200 машин для працівників заводу.
2000 рік У складі відділу збуту створено торговий центр на базі магазину-салону і обмінного пункту, групу маркетингу. Введено у дію компресорну станцію на підприємстві.
2001 рік Створення дільниці виготовлення ланцюжків. ДП "Львівський державний ювелірний завод" нагороджено Почесною грамотою ДПА у Львівській області за високий рівень податкової культури та сумлінне виконання зобов'язань в продовж 2001 року. Директора заводу Кузовкіна В. Б. нагороджено Почесною грамотою за перемогу в обласному конкурсі за звання "Кращий роботодавець року" за підсумками 2001 року.
2002 рік Створено торговий центр підприємства  як окремий структурний підрозділ, до складу якого увійшли: магазин-салон, пункт обміну брухту дорогоцінних металів на ювелірні вироби та фірмовий ювелірний магазин "Галицькі золотарі", що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Ш.Руставелі, 4. Розробка і виробництво виробів з діамантами із сплавів 750.
2003 рік ДП "Львівський державний ювелірний завод" оголошено подяку ДПА у Львівській області за сумлінне виконання податкових зобов’язань у 2002 році. Підприємство визнано переможцем у конкурсі "Обличчя міста-2003р." у номінації "Львів промисловий".
2004 рік Здійснено реконструкцію фасаду прохідної, магазину-салону та пункту обміну брухту дорогоцінних металів на ювелірні вироби, складу готової продукції заводу. ДП "Львівський державний ювелірний завод" визнано номінантом регіонального конкурсу "Кращий роботодавець року" за підсумками 2003 року: відзначено пам'ятною медаллю та дипломом виставки "Ювелір ЕКСПО Україна 2004" за багаторічне та надійне партнерство.
2005 рік Участь у всеукраїнських та  міжнародних ювелірних виставках у містах Києві, Донецьку Трускавці.
2006 рік Участь у всеукраїнських та міжнародних ювелірних виставках у містах Києві, Харкові, Одесі.
2007 рік Участь у всеукраїнських та міжнародних ювелірних виставках у містах Одесі, Києві, Донецьку, Запоріжжі, де підприємство було відзначено дипломом "Ювелірний світ – 2007 рік".
2008 рік Проведено реконструкцію магазину-салону. Участь у всеукраїнських та міжнародних ювелірних виставках. Підприємство вибороло перемогу у конкурсі "Гордий Львів" у номінації "Збереження традицій галицького мистецтва".
2009 рік Створено єдиний цех ювелірного виробництва. Організація і участь у всеукраїнських виставках у містах Харкові, Львові, Києві. Підприємство нагороджено дипломами "Золота Фортуна" "Єліт – Єкспо - 2009". 27 серпня 2009 року – 65 річчя від дня заснування заводу.

© Львівський державний
    ювелірний завод

Торгівельна марка з 1890 року


© Вікторія